НОВИНИ

Брат загиблого президента Качинського назвав звіт МАК образою Польщі

Доповіді МАК про причини катастрофи літака Ту-154 з делегацією на чолі з президентом Польщі Лехом Качиньським не вистачає доказів. Крім того, вона є односторонньою образою Польщі. Про це сьогодні на прес-концеренції заявив брат-близнюк загиблого президента Ярослав Качиньський, передає Reuters.

«Доповідь покладає всю провину на польських пілотів без будь-яких доказів ... Доповідь - це насмішка над Польщею», - вважає Ярослав Качиньський.

 

Він відкинув висновки доповіді про те, що його брат міг чинити психологічний тиск на пілотів, щоб вони посадили літак, незважаючи на погані погодні умови. «Мій брат не мав суїцидальних нахилів», - заявив Ярослав Качиньський.

 

Ярослав Качинський, лідер опозиційної партії «Право і справедливість», закликав польський парламент відхилити висновки доповіді МАК.

 

Нагадаємо, сьогодні Міждержавний авіаційний комітет передав Польщі звіт про розслідування причин катастрофи літака польського президента Леха Качинського 10 квітня 2010 року. За словами голови МАК, головною причиною трагедії стала відмова екіпажу літака піти на запасний аеродром.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги