НОВИНИ

Міліція проводила обшук у квартирі журналістки через підпал офісу Партії регіонів

Київська міліція обшукувала квартиру журналістки Олени Білозерської через те, що інформагентство «Поряд з вам. Білозерська та Ярославцев» першим розмістило на своєму сайті відео підпалу офісу Партії регіонів 31 грудня у Києві.

Міліція проводить обшук на підставі постанови Печерського суду, яка підписана суддею на прізвище Гаркава. Про це сайту «Свідомо»  телефоном повідомила сама Білозерська.

 

«До мене прийшли, тому що наше інформагенство перше розмістило відео підпалу офісу Партії регіонів 31 грудня. Але мене там не було, це не я знімала.

 

Білозерська підтвердила, що міліція вилучила у неї всю оргтехніку: фото-, відео-, аудіоапаратуру та три мобільні телефони.

 

Детальніше прокоментувати ситуацію Білозерська не змогла, оскільки міліціонери, які на той момент, ще перебували у помешкані журналістки, почали вимагати завершити розмову.

 

Як повідомлялося міліція сьогодні вранці провела обшук у квартирі журналістки Олени Білозерської, відомої матеріалами на своєму блозі. Обшук проводився у рамках кримінальної справи щодо діяльності ВО «Тризуб».

У журналістки вилучено всю оргтехніку, фото-, відео-, аудіоапаратуру, мобільні телефони. Слідчий зазначив, що він не збирається віддавати техніку, її буде доправлено в міліцію, де з нею «будуть розбиратися.

 

Нагадаємо, Раніше Всеукраїнське Об'єднання "Тризуб" ім. Степана Бандери заявило про затримання протягом 8-10 січня на території Івано-Франківської області своїх активістів. Організація повідомляє, що заарештовано близько п’ятнадцяти осіб, серед яких практично вся верхівка «Тризуба».

 

Проти затриманих осіб порушені кримінальні справи. Правоохоронці завляють, що у «тризубівців» було вилучено зброю, однак в організації заявляють, що зброю затриманим підкинули.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги