НОВИНИ

Палка соратниця Ющенка вийшла з «Нашої України»

Народний депутат, член політради партії «Наша Україна» Лілія Григорович вчора повідомила про вихід з цієї політичної сили.

«Наш результат на виборах - 1% - це вирок для всієї партії, це політичний фініш. Більше року тому я попереджала Віктора Андрійовича (голова партії «Наша Україна» Віктор Ющенко – Ред.), що ми прийдемо до такого фіналу. Я говорила: якщо партія не пройде ребрендинг, у нас не буде ні яскравих особистостей, які, як вважалося, прийдуть в наш список, ні довіри людей», – заявила Григорович "Коммерсанть-Украина". 

Відзначивши, що поважає голову партії Віктора Ющенка як «воістину українського президента», Григорович сказала, що напередодні парламентських виборів пропонувала йому поступитися постом лідера «молодому яскравому політику».

«Після закінчення терміну президентських повноважень діяльність Віктора Ющенка на посаді лідера «Нашої України» не була вдалою, і, очевидно, йому потрібно було взяти приклад архієпископа Любомира Гузара, який поступився посадою глави Української греко-католицької церкви молодому архієпископові Святославу Шевчуку. Але моя порада не була почута. Більше того, за своє вільнодумство я була покарана - у виборчому списку мене поставили на свідомо непрохідне 19-е місце. Якби Віктор Ющенко поклався на В'ячеслава Кириленка так, як Любомир Гузар - на Святослава Шевчука, «Наша Україна» мала б чудову історію», – вважає Григорович.

Слід зазначити, що Григорович далеко не перший високопоставлений член «Нашої України», який вирішив вийти з партії - до неї це зробили, серед інших, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, народні депутати Віктор Матчук та Андрій Парубій, колишній глава СБУ Валентин Наливайченко.

Заяву Григорович, яку вона написала ще 14 жовтня і подала через три дні після виборів - 31 жовтня - політрада «Нашої України» ще не розглядала, оскільки не проводила засідання.

У партії поки не коментують рішення Григоровоч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.