НОВИНИ

Компартія витратила на виборчу кампанію 72 млн гривень

Комуністична партія України витратила на виборчу кампанію 72 млн грн. вони були зібрані за рахунок членських внесків, відрахувань із зарплати народних депутатів і «підтримки виборців КПУ». Про це лідер Компартії Петро Симоненко розповав в ефірі «5 каналу».

«Ми вже відзвітували в ЦВК, і показали все те, що було складовою частиною витрачання на виборчу компанію. Ми 72 млн гривень, ті які використовували на виборчу компанію, ми все показали», - заявив Симоненко.

«Звідки ми брали кошти? По-перше, за роки, які ми готувалися до виборчої кампанії, ми 25 мільйонів тільки внесків зібрали. Ми єдина партія, яка за статутом збирає членські внески, і збираємо регулярно. 5 мільйонів гривень тільки члени нашої фракції віддали зі своєї заробітної плати. У нас є положення, воно прийнято, що кожен член фракції у нинішньому складі, і в майбутньому теж буде, 20% від своєї заробітної плати віддає на рахунок Центрального комітету», - розповів він.

«Всі знають чудово, що ми останніх 2 роки проводили Всеукраїнський народний референдум по всій Україні, який передував розробці нашої програми, і там збиралися кошти, - ті, які відверто було заявлено, відомості складалися, що вони йдуть на підтримку Компартії», - заявив лідер КПУ.

«Ми єдина партія, яка звернулася чесно до виборців - будь ласка, підтримайте нас на виборах - і теж саме, через обласні комітети партії кошти надходили на рахунок Центрального комітету партії», - зазначив Симоненко.

«Це все зафіксовано, і в даному випадку все перевіряється за видатками, які сьогодні представила Компартія», - додав він.

Нагадаємо, за попередніми оцінками сумарні витрати УДАРу Віталія Кличка на виборчу кампанію становитимуть близько 100 мільйонів гривень.

Читайте також: Експерт: партії витрачають на рекламу втричі більше коштів, ніж потрібно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.