НОВИНИ

У ЦВК пояснили, коли вони зможуть оголосити перевибори у п'яти округах

Центрвиборчком не призначатиме повторні вибори у 5 округах, допоки не будуть внесені відповідні зміни до законодавства. Про це на брифінгу заявив член ЦВК Михайло Охендовський.

«Центральна виборча комісія зможе призначити повторні вибори у 5 округах лише тоді, коли для цього зявляться необхідні законні підстави», – сказав Охендовський.

Він також ще раз наголосив, що ЦВК не встановлюватиме результати голосування у 5 округах.

Водночас він підкреслив, що ЦВК поки що не бачить підстав для розширення переліку округів, де результати виборів не можуть бути встановлені.

"Жодних підстав говорити про те, що ЦВК не буде встановлювати результати голосування, крім вже названих округів, немає", – заявив представник Центрвиборчкому.

"В 220 округах з 225 ЦВК планує встановити результати голосування", – зазначив він.

Нагадаємо, що заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера також заявляв про необхідність законодавчого врегулювання порядку проведення повторних виборів.

6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори народних депутатів у п’яти одномандатних виборчих округах № 94, 132, 194, 197 і 223.

До цього ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в цих округах і пропонувала провести перевибори. Опозиція оскаржила це рішення ЦВК.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.