НОВИНИ

Регіонал Лук’янов заявив, що готовий співпрацювати "навіть з Фаріон"

Депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов готовий працювати навіть зі свободівкою Іриною Фаріон над підготовкою законопроекту про підтримку української мови. Про це він заявив під час засідання круглого столу в Інституті Горшеніна.

Перед цим свободівець Андрій Іллєнко, який переміг у 215-му окрузі столиці, сказав, що однією з перших ініціатив «Свободи» в парламенті буде внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо захисту української мови, яким скасовуватиметься рішення нинішнього парламенту про ухвалення Закону «Про засади державної мовної політики».

У відповідь Лук’янов зазначив, що «важливо, щоб кожна людина, яка живе в Україні могла говорити рідною мовою».

За його словами, «більшість громадян України розмовляє російською мовою» і не потрібно їх позбавляти цього права.

При цьому він додав: «Коли ми кажемо про співучу солов’їну українську мову кохану, але обмежуємо використання інших мов, які для людей є рідними, то, насправді, ми робимо дуже злу послугу розвитку української мови».

«Я готовий виступити співавтором з Вами законопроекту стосовно підтримки і розвитку української мови. Навіть з Фаріон готовий сідати і працювати, якщо це питання на користь громадян України. Я відкидаю будь які свої особисті відрази, образи, будь-які речі і я готовий співпрацювати заради громадян України», – звернувся Лук’янов до Іллєнка.

Як стверджують очевидці, у відповідь на ці слова серед журналістів пролунав сміх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.