НОВИНИ

Азаров виписав тюремним конвоїрам пільгову пенсію

Військовослужбовці конвойних підрозділів Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України будуть отримувати пільгову пенсію. Таке рішення ухвалив на засіданні Кабінет міністрів України в середу.

Як повідомляє управління по зв'язках з громадськістю МВС України в середу, в законодавство були внесені зміни щодо зарахування вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах.

Так, пенсія буде нараховуватися один місяць служби за півтора місяця часу проходження служби в підрозділах по конвоюванню осіб, взятих під варту, осіб, засуджених до позбавлення волі, і охорони їх під час судового засідання.

«Таке урядове рішення компенсує надмірне службове навантаження, сприятиме підвищенню зацікавленості громадян до проходження служби у внутрішніх військах, а також покращить соціальний захист військовослужбовців внутрішніх військ», - наголошується в повідомленні прес-служби відомства.

Разом з тим документ передбачає, що зазначена вислуга років військовослужбовців внутрішніх військ МВС, яка була обчислена до прийняття цієї постанови, перегляду не підлягає.

Нагадаємо, як раніше писав «Український тиждень», плинність кадрів у пенітенцарнійсистемі становить майже 30 %.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.