НОВИНИ

«Регіонал» запевняє, що ПР створить у Раді свою більшість

У наступній Верховній Раді депутатську більшість сформують представники Партії регіонів. Таке переконання в ефірі телеканалу ТВі висловив народний депутат-"регіонал" Володимир Олійник.

Політик, зокрема, заявив, що опозиція в цілому програла ці вибори.

"Вона не може сформувати більшість. Тому почала колотнечу", - зазначив Олійник.

Разом з тим, на його думку, "регіонали" зможуть створити у парламенті свою коаліцію.

"Ми більшість сформуємо. Для нас не є принциповим 5-6 округів, як і для них. Вони не додадуть їм більшості, а ми все одно сформуємо", - запевнив Олійник.

Як повідомлялось, 6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори народних депутатів у п’яти одномандатних виборчих округах № 94, 132, 194, 197 і 223. До цього ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в цих округах і пропонувала провести перевибори. Опозиція оскаржила це рішення ЦВК.

Голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що ні Верховна Рада, ні Центральна виборча комісія не мають законодавчих повноважень приймати рішення про повторні вибори в одномандатних виборчих округах.

Нагадаємо, прихильники опозиції від 5 листопада проводять безстрокову акцію біля будівлі ЦВК з вимогою не допустити фальсифікації волевиявлення українців на парламентських виборах.