НОВИНИ

Українська Вікіпедія стала першою в світі за зростанням популярності

За підсумками жовтня 2012 українська Вікіпедія вперше за темпами зростання популярності стала першою в світі, випередивши арабську та китайську. Про це повідомляє «Вікімедіа Україна».

"За підсумками жовтня 2012 українська Вікіпедія вперше подолала рубіж у 60 мільйонів переглянутих за місяць сторінок (62,2 млн.) і за темпами зростання популярності стала першою в світі серед 30 найбільш відвідуваних Вікіпедій (+42% до жовтня 2011), випередивши арабську і китайську", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за інформацією "Вікімедіа Україна", українська Вікіпедія також вперше увійшла в число 19 найпопулярніших у світі за числом переглянутих сторінок, що на чотири щаблі вище ніж у жовтні 2011. Досі українська Вікіпедія підіймалася у світовому рейтингу популярності лише на 20 місце — у грудні 2011 і квітні 2012.

«Такі високі досягнення стали наслідком кількох чинників — швидкого зростання проникнення Інтернету, діяльності «Вікімедіа Україна» з промоції і популяризації Вікіпедії, а головне — пасіонарності редакторів української Вікіпедії, котрі безоплатно жертвують свій час і знання, створюючи нові і розширюючи існуючі статті вільної енциклопедії, яку редагувати може кожен», - заявив виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич.

Нагадаємо, 30 січня 2012 року українській Вікіпедії виповнилося 8 років.