НОВИНИ

«Музей Української народної республіки» знову працює

Музей відкрито «за домовленістю з міською владою», бо приміщення в якому знаходиться музей (Будинок вчителя, вул. Володимирська, 57 у Києві), знаходиться у власності міста. Про це повідомив «Дзеркалу тижня» один з працівників музею.

За його словами, 12 січня, з дверей музею зняли печатки і в музеї вже є перші відвідувачі.

 

Як повідомлялось, 11 січня, Центр дослідження визвольного руху повідомив, що Музей Української народної республіки закрито, двері опечатано, працівників звільняють.

 

Вже увечері прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що Кабмін нарешті прийме постанову про створення Українського інституту національної пам’яті при Кабміні та виділить фінансування для підпорядкованих йому музеїв. При цьому Азаров звично звинуватив ЗМІ у «спробі дезінформувати суспільство».

 

Нагадаємо, відкриття експозиції «Музей Української народної республіки» відбулося 22 січня 2009 року під час  святкування 90-ліття Акту злуки Західно-Української народної республіки і Української народної республіки.

 

Музей був підпорядкований Інституту національної пам’яті (ІУНП), який був ліквідований згідно з указом президента України Віктора Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги