НОВИНИ

Янукович зібрався на Кіпр

Президент Віктор Янукович 8-9 листопада відвідає Республіку Кіпр з офіційним візитом, повідомляє прес-служба глави держави.

У прес-службі наголошують, що це перший офіційний візит президента до Кіпру з часу встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Програма візиту передбачає переговори Януковича  з президентом Кіпру Дімітрісом Хрістофіасом, президентом Палати представників Республіки Кіпр Яннакісом Оміру, а також зустріч з главою Кіпрської православної церкви Архієпископом Хризостомом ІІ.

Планується до підписання низка двосторонніх документів, зокрема в таких сферах, як: морське торговельне судноплавство, повітряне сполучення, сільське господарство, інвестиційне співробітництво, міжвузівська співпраця, фізична культура, а також підприємництво.

Передбачається також участь Януковича  в роботі представницького українсько-кіпрського бізнес-форуму.

"Візит має сприяти поглибленню міждержавного діалогу на найвищому рівні, подальшому пожвавленню торговельно-економічної та інвестиційної співпраці, а також зміцненню культурних і гуманітарних зв'язків між Україною та Кіпром", - відзначають у прес-службі.

Як відомо, це перший закордонний візит Януковича після виборів Верховної Ради.

До виборів Янукович здійснив візит до Росії – 22 жовтня Віктор Янукович зустрівся з президентом Росії Владіміром Путіним.

Наприкінці серпня Янукович здійснив черговий паломницький візит на Афон