НОВИНИ

Офіцер спецслужб розповів, які номери потрібно мати на авто, щоб тебе не зупиняла ДАІ

Офіцер однієї із українських спецслужб, який сховався за псевдо Hedin, розповів в інтерв’ю, які номери залишаються недоторканними для співробітників ДАІ.

За словами офіцера, віднедавна головним чинником, який впливає на міліціонерів є не цифри, а літери на авто.

«У загальній масі будь-яке поєднання цифр втрачає своє магічне значення, якщо з цифрами не є сусідами набір літер певної серії»,- сказав він.

Найвдалішими у цьому сенсі, за словами правоохоронця, є такі комбінації:

Серії АА0001АА - АА1000АА Адміністрація Президента України, автобаза Державного управління справами (ДУС). За президентом закріплений номер АА0001АА, який використовується дуже рідко. Серія добре працює по всій території країни, хоча поступово переходить на особисті машини потрібних людей. Багато відомих політиків їздить з подібними номерами, що додає серії додаткові ваги в очах співробітників ДАІ.


Серії АА00 ** КМ, АА33 ** КА, АА33 ** KI, AA33 ** KB, AA33 ** KC, AA33 ** II
Кабінет Міністрів України

При Кучмі номери 333 -** КА також належали Кабінету Міністрів України. Традиція з трійками йде далі. Цікаво, що Віктор Янукович живить любов до цифри 3. Під час перебування Прем'єром, він їздив з номером 003, а будучи депутатом, головою Партії Регіонів - з номером АА0333ВР.

 

Серії АА00 ** ЗС, АА70 ** КС
Верховний Суд України - ВС, Конституційний Суд України - КС
Судді - особи з особливим статусом, в принципі недосяжні для ДАІ. Ці номери, як правило, є на машинах Мерседес S перших осіб, далі - в основному службові авто на базі Фольксваген-Пассат, Тойота Камрі, Ніссан Теана.


Серії 003 -** КА, 006 -** КА, 004 -** KI, 006 -** KI, нова серія АА **** ХС
Центральне управління Служби безпеки України
Нова серія АА **** ХС з'явилася влітку 2010 року, багато хто знаходить співзвучність з прізвищем голови СБУ, Хорошковський. З приводу ДАІ все зрозуміло.


Серія 888 -** КА, АА99 ** ВВ, АА98 ** ВВ
Управління державної охорони України
Аналогічна реакція ДАІ. Багато машин оснащені світловими і звуковими спецсигналами.


Номери МВС (на синьому тлі)

Службовий транспорт МВС. Із цими номерами їздять і машини прокуратури, особливо часто зловживають цим у регіонах

 

Серії АА0001ВР - АА0450ВР, АА1000ВР - АА1450ВР  Сьогодні дорожні інспектори реагують в основному на серію АА00 ** ВР, все інше нічого не означає, за винятком індивідуальних випадків (наприклад, загальновідома приналежність номера депутатові).


Серії АА0001КА - АА0100КА, АА0001KI-AA0100KI, II0001KA-II0100KA, II0001KI-II0100KI Апарат Верховної Ради України, автобаза Верховної Ради України.

В основній масі номери присвоюють робочим автомобілів на базі Тойота Камрі і Опель Омега, з рідкісними вкрапленнями для "потрібних" людей.

 

Блатні серії: АА **** СС,  АА00**ММ та інші поступово втрачають свій вплив на ДАІ, оскільки офіційно продаються органами реєстрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги