НОВИНИ

Путін призначив губернатора Московської області новим міністром оборони

Президент РФ Владімір Путін призначив новим містром оборони Росії. Колишнього главу МНС, а нині губернатора Московської області Сєргєя Шойгу. Про це 6 листопада Путін повідомив Шойгу під час особистої зустрічі, повідомляє прес-служба Кремля.

На початку зустрічі Путін повідомив, що ухвалив рішення про відставку Анатолія Сєрдюкова з посади міністра оборони і призначення на його місце Шойгу.

«Ви знаєте обстановку, яка, на жаль, склалася останнім часом навколо МО. Для того, щоб створити необхідні умови для об'єктивного розслідування усіх питань, які виникли в зв'язку з цим, мною прийнято рішення звільнити Міністра оборони Сєрдюкова Анатолія Едуардовича із займаної посади… Майбутній керівник одного з найважливіших відомств в країні має бути людиною, яка зможе продовжити усе позитивне, що було зроблено за останні роки, і забезпечити динамічний розвиток Збройних Сил країни, забезпечити виконання держоборонзамовлення і тих грандіозних планів щодо переозброєння армії і флоту», - заявив Путін

Шойгу подякував Путіну за довіру і пообіцяв на на новій посаді зробити все, що в його силах.

Більшість російських ЗМІ повідомляють, що чутки про відставку Сєрдюкова з'явилися відразу після поверненя Путіна у президентське крісло: ніби міністр сам хотів покинути посаду, але йому на той момент не змогли найти заміну.

Але після корупційного скандалу навколо компанії «"Оборонсервис», співробітників якої підозрюються в махінаціях під час реалізації непрофільних військових активів, стало очевидно, що Сердюков недовго залишиться на посаді, оскільки фігуранти кримінальної справи «Оборонсервіса», як виявилося підтримували з міністром дуже близькі стосунки.

Наразі у правоохоронних органів немає доказів безпосередньої причетності Сєрдюкова до махінацій, але слідчі не виключають його допиту, у разі виникнення підстав. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.