НОВИНИ

Донецький губернатор пояснив падіння рейтингу ПР в області демографічною ситуацією

Донецька область в силу демографічної ситуації втратила два повноцінних округи - більше 300 тисяч виборців за 6 років. Про це глава Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький сказав сьогодні на прес-конференції в Донецьку.

«Виборців з 2006 року в силу демографічної ситуації стало менше на 300 тисяч», – сказав губернатор.

Він зазначив, що цю цифру не враховують, коли кажуть, що партію влади в Донецькій області не підтримала велика кількість виборців.

«Явка у нас вище середньої по Україні, явка на рівні 2006 року, трохи нижче, ніж у 2007-му. Партію влади підтримали 65% виборців – це на 7% нижче, ніж у 2007 році », – сказав він.

«Якщо сказати, що 60% проголосувало в 2006 році і 60% – в цьому, то можна говорити, що на 7 – 8% виборців зменшилася кількість виборців, які проголосували за ПР. Можна говорити, що від 2 мільйонів виборців ПР недоотримала140-150 тисяч виборців, і ці виборці, виходячи з аналізу,перейшли до лівого електорату, в основному до комуністів», – зазначив Шишацький.

Він зазначив, що Донецька область «не звучить в якості порушників виборного процесу, в якості якихось тисняв, черг при здачі бюлетенів, в якості серйозних порушень або протистоянь між кандидатами-мажоритарниками – всього цього у нас не було в Донецькій області».

«Я вважаю, що своє основне завдання ми виконали: ми організували вибори, спокійні, прозорі і підрахунок голосів теж відбувся в Донецькій області», – заявив Шишацький.

Нагадаємо, за даними «Дзеркала тижня. Україна», за шість років перебування у Верховній Раді регіонали на Донбасі втратили підтримку 580 тис. виборців, або 31,3% – майже третину свого електорату.

Читайте також: Вибори на Донеччині: кількість розчарованих явці не указ?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.