НОВИНИ

Міжнародний спостерігач: Янукович сподівався, що світ не помітить проведених до виборів фальсифікацій

Віктор Янукович вважав, що якщо маніпуляції відбудуться перед виборами, то міжнародні спостерігачі їх не помітять. Про це у своїй статті для видання Ottawa Citizen пише колишній посол Канади до України, міжнародний спостерігач на виборах Ендрю Робінсон.

«У сам день виборів 28 жовтня спостерігачі повідомляли про серйозні порушення. Протягом підрахунку та перерахунку голосів надалі було помічено кричущі порушення з деякими підозрілими затримками в окремих округах, де лідирувала опозиція…

Янукович, який попався на відвертому фальшуванні голосування та підрахунку першого етапу президентських виборів, здається прийшов до висновку, що ніхто не помітить, якщо він зосередить свій обман на передвиборчій кампанії. На щастя, міжнародні спостерігачі перебували на місці з липня (разом з внутрішніми непартійними групами спостерігачів) і докладно описали низку порушень в ході кампанії», - зазначає Робінсон.

Читайте також: Операція «Фальсифікація». Партія влади отримала безпрецедентні можливості виграти вибори ще до їхнього початку

«Те, що об’єднані опозиційні сили отримали такі хороші  результати у виборчій кампанії, де всі фактори були направлені проти них, демонструє ефективну незаконність заяв Януковича, що він виграв вибори. У більш широкому сенсі нова «більшість» парламенту є також нелегітимною», - додає екс-посол. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.