НОВИНИ

Антін Мухарський: Більшість наших митців сидять у лайні, однак подумки в білому костюмі чимчикують Парижем

Телеведучий, театральний актор та виконавець гостро сатиричних переспівів на патріотичну тематику Антін Мухарський вважає, що більшість українських митців з часом перетворюються на "гвинтики совкового механізму". Про це він заявив «Українському тижню».

«Вони зазвичай думають за принципом: «Всі ви тут ні фіга не розумієте, а я геній». Такий собі вічний синдром 20-річного, коли тобі здається, що навколо повна маячня і треба лишень пальчиком поворушити, як весь світ одразу зміниться. Тому «пайдьом, чувак, накатимо». А відтак минає 10 років, ти все так само за чаркою чи філіжанкою кави патякаєш про ці речі, а ті старі виродки, на яких ти вчора «гнав» і був упевнений, що якщо не сьогодні, то завтра вони таки перемруть на тих самих місцях. Понад те, вони керують тобою, кажуть що, де і як робити, позаяк у їхніх руках всі засоби маніпуляції. Тому саме ось так наші супер’європейські, прогресивні й авангардні митці дуже швидко перетворюються на гвинтики совкового механізму цих старих пердунів», – зазначив він.

Про тупий совок, апологію жлобства та необхідність української культурної експансії читайте в інтерв'ю з Антіном Мухарським у №44 «Українського тижня»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.