НОВИНИ

Чеська газета: в новій Раді «Свобода» може стати сіллю землі

В новому парламенті «Свобода» може стати центром формування української політики. Про це пише чеська щоденна газета Lidové Noviny.

«Сотні мільйонів доларів викинуто на області, де кандидати від правлячої партії будували дитячі майданчики, дороги, школи або ремонтували трубопроводи з гарячою водою…На цих виборах більше йшлося про гроші, аніж про вирішення майбутнього України…Але Януковичу не вдалося зробити все так, як він запланував. Він не отримає конституційної більшості і навіть простої більшості голосів. Йому потрібна буде підтримка комуністів, або доведеться відкрити скриню зі скарбами, щоб купити перебіжчиків з інших партій (один мільйон євро за кожного відповідно до підрахунків)», - йдеться в статті.

«Хорошими новинами є те, що виборці ускладнили Януковичу шлях більшої концентрації влади або взвглі білоруський шлях розвитку. Навіть крайній націоналіст Олег Тягнибок зміг потрапити до парламенту. Його партія Свобода хоче знищити вплив «москалів» (росіян) і «жидів» в Україні. Здається, однак, що завдяки союзу з опозиційним блоком, згрупованим навколо колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, вона приглушить свою войовничу риторику…На жаль, ми повинні визнати, що досить спірні націоналісти будуть сіллю землі й позитивно впливатимуть на формування українського політичного тіста», - припускає видання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.