НОВИНИ

У Ющенка пояснюють програш «Нашої України» обмеженими фінансами

Першіособи партії «наша Україна» авдмовляються коментувати провал своєї політичної сили на виборах, а №9 виборчого списку НУ Зіновій Шкутяк вважає, що такий результат зумовлений пізнім початком кампанії та обмеженими фінансами.

Ніхто з керівництва партії екс-президента Віктора Ющенка «Наша Україна», яка на виборах набрала 1,1% (214 573 голосів), не хоче коментувати такий результат, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Глава політради «Нашої України»Сергій Бондарчук (№5 виборчого списку) і прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Ванникова (№4 у списку) не відповідали на телефонні дзвінки, а офіційний сайт партії не працював.

«У нашій країні не працює багато сайтів.Наші технічні служби цим займаються!" - роздратовано пояснила член політради НУВалентина Руденко.

Низький рейтинг у партії пояснюють пізнім початком передвиборчої кампанії та браком коштів.

«Ясно, що ми визнаємо свою поразку. Такий вибір зробили люди.Низький відсоток пов'язаний з тим, що ми пізно почали виборчу кампанію і не встигли донести до людей усе, що хотіли.Я також знаю, що партія була обмежена в коштах ...»- пояснив народний депутат Зіновій Шкутяк.

Водночас, за словами глави Асоціації зовнішньої реклами Артема Біденко, «Наша Україна», знехтувала агітацією і зробила ставку на пряму рекламу, витративши на кампанію приблизно 20-30 млн грн ($ 2,5-3,7 млн).

Таким чином, підтримка одного виборця обійшлася цій політичній силі приблизно в $15.

Як повідомлялось, 29 жовтня голова політичної ради партії «Наша Україна» Сергій Бондарчук заявив, що «влада всіма неправомірними способами намагається сфальшувати результати парламентських виборів 2012 року, а тому «помаранчева команда» вправі вимагати від теперішньої влади, яка прийшла на зміну демократичним легітимним шляхом, такого ж ставлення до себе».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.