НОВИНИ

Євродепутат: українці чекають на третю силу

Українці очікують на прихід нової сили, якою можуть стати УДАР або «Свобода». Про це в інтерв’ю польському виданню Dziennik Polski заявив голова місії спостерігачів від ЄС Павел Коваль.

За словами європарламентаря, хоча під час виборів значних фальсифікацій зафіксовано не було, головні порушення мали місце ще до самих виборів. До основних фальсифікацій він відносить доступ опозиції до ЗМІ і досить брутальну передвиборчу кампанію. Остання не дала усім партіям рівних шансів донести своє послання до народу, вважає він.

«В певному сенсі всі люди мають комплекс Помаранчевої революції, люди розчаровані Партією регіонів і не вірять також «Батьківщині», всі шукають нової надії, нового лідера», – охарактеризував Коваль загальну ситуацію в Україні.

«Таким лідером та зіркою може стати або партія УДАР Віталія Кличка, або «Свобода». З розмов з українцями випливає, що вони очікують на прихід якоїсь третьої сили, навіть не в політичному плані, а в сенсі отримання позитивних емоцій», – додав європарламентар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.