НОВИНИ

Колесніков вважає, що «олігархізація» України є копією американської моделі

Поширення донецького клану по Україні нічим не відрізняється від того, що відбулося в США після приходу Барака Обами. Про це віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив в коментарі виданню Time Magazine.

За словами видання, Колесніков оголосив себе прихильником американської системи і вільно цитує Вудро Вілсона та Владіміра Лєніна.

«Я навчився більшому з дебатів Обами та Ромні, ніж з усіх кампаній нашої опозиції разом взятих», – заявив Колесніков.

За його словами, поширення донецького клану по всій країні нічим не відрізняється від того, що сталося після того, як Обама прийшов до влади.

«Це закон життя. Обама з Чикаго і тому вся його команда з Чикаго», – каже Колесніков.

Так само і роль олігархів в Україні є копією американської моделі, хіба що з затримкою на сто років.

«Як же Карнегі не олігарх? Він побудував U.S. Steel, потім пішов у сферу зв’язку…Старий бізнес ніколи не хоче, щоб прийшов новий бізнес…Але я думаю і це пройде », – вважає віце-прем'єр - міністр інфраструктури.

За його словами прибрати Тимошенко було рухом у правильному напрямку, тому що це дозволило з’явитися новим опозиційним лідерам.

Так, Колесніков вважає, що зараз відбувається перехід від «зношеної» опозиції до нових політичних «брендів».

«Це як Гуччі і Армані», – каже він натякаючи на Тимошенко та Помаранчеву революцію. «Вони виходять з моди. Так давайте спробуємо щось, що більше в моді, таке як Diesel».

І в той час як ці тренди приходять і йдуть Партія регіонів сподівається стати схожою на Республіканців у Вашингтоні.

«Їм вже більше 80 років. Вони вічні», – каже він. Єдина різниця, це те, що Партія регіонів не має суперника, немає вічних демократів, які б склали їй конкуренцію.