НОВИНИ

Експерт: Росія має значні можливості, щоб підірвати українську економіку

Позиція Росії щодо України після виборів може стати більш агресивною. Про це в коментарі британському виданню The Financial Times сказав економіст лондонського банку Royal Bank of Scotland Group Plc Тімоті Еш.

«Стурбованістю Заходу буде формування партією з менш як 30% голосів  (Партією регіонів – Ред.) уряду на основі більшості, тоді як лідер опозиції перебуває в тюрмі. Це не виглядатиме дуже вільно та справедливо», - зазначив Еш.

За його словами, Україна занадто сильно бажає угоди з МВФ і може піти на поступки опозиції, можливо навіть випустити Тимошенко, тепер, коли вибори закінчились, а її навички вести кампанії вже не мають такого значення.

«І навіть якщо Янукович поверне на Захід, все ще є великий сусід на Сході. Відносини з Росією стануть ключовими. Росія підтримала Януковича і тепер хоче віддачі. Теплих слів тепер вже може бути недостатньо. Вона може стати потворною і агресивною. Росія хоче активи енергетичного сектору України. Якщо Росія захоче зіграти серйозно, вона може стати справді потворною», - вважає експерт.

Росія є великим замовником сільськогосподарської і промислової продукції з України. І за словами Еша, у Росії є значні можливості підірвати українську економіку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.