НОВИНИ

Регіонали вже заявляють, що результати виборів дозволяють якнайшвидше підписати угоду з ЄС

Представник Партії регіонів Леонід Кожара вважає, що процес проведення виборів до Верховної Ради та їх результати позитивно позначаться на перспективі підписання угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Про це Кожара сказав сьогодні на брифінгу.

«Більшість інформації, що стосується України, є позитивною в контексті подальшого розвитку відносин України з Європейським Союзом. Я хотів би ще раз підкреслити, що Партія регіонів виступає за подальший розвиток наших відносин з Брюсселем і за якомога швидке підписання Угоди про асоціацію», - сказав Кожара.

Він зазначив, що в іноземних ЗМІ проведення виборів в Україні висвітлюються в основному позитивно і у міжнародних спостерігачів немає серйозних претензій до процесу проведення виборів.

Нагадаємо, як заявили представники Міжнародної місії громадянського суспільства зі спостереження за виборами в Україні, день виборів пройшов спокійно, однак існує великий сумнів, чи є вони чесними.

У свою чергу Місія спостереження за виборами до Верховної Ради від Світового конгресу українців вважає, що парламентські вибори в Україні не відповідали всім стандартам проведення демократичних виборів.

Про своє розчаруванняв виборами в Україні заявили канадські міністри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.