НОВИНИ

Развозжаєв змушений одружитися прямо в СІЗО

Російський опозиціонер, якого звинувачують у підготовці масових заворушень, офіційно оформить стосунки зі своєю цивільною дружиною Юлією в слідчому ізоляторі. Про це Юлія Смірнова розповіла Life News.

Як пояснила Смірнова, не будучи офіційною дружиною опозиціонера, вона не може претендувати на побачення з чоловіком, з яким прожила більше 17 років.

«Російські закони такі, що мене не пускають до власного чоловіка, тому що юридично я для нього ніхто», – обурюється жінка. «Зараз до Лєні допускають лише адвокатів. Щоб бачитися з чоловіком, нам необхідно узаконити свої стосунки. Шкода, що це відбудеться у в’язниці».

Російський активіст і його цивільна дружина виховують сина-дев’ятикласника і доньку-другокласницю. Обидві дитини носять прізвище батька і донедавна питання про офіційне оформлення стосунків у сім’ї не порушувалося. Однак тепер Развозжаєву і Смірновій доведеться зареєструвати шлюб.

Раніше про необхідність офіційного шлюбу говорив і один з адвокатів Развозжаєва – Руслан Чанідзе. «Їм, мабуть, доведеться зареєструвати стосунки, щоб спростити деякі процедури. Благо, це можна зробити прямо в ізоляторі. За заявою слідчого, запрошують людину з ЗАГСу, яка все оформляє», – розповів він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.