НОВИНИ

У Ющенка невдоволені фальсифікаціями і нагадують ПР про «борг» за президентські вибори

Перебіг подій під час виборчої кампанії та в день голосування яскраво засвідчують, що влада всіма неправомірними способами намагається сфальшувати результати парламентських виборів 2012 року, а тому «помаранчева команда» вправі вимагати від теперішньої влади, яка прийшла на зміну демократичним легітимним шляхом, такого ж ставлення до себе. Про це заявив голова політичної ради партії «Наша Україна» Сергій Бондарчук, повідомляє прес-служба партії.

«Той цинізм та вседозволеність, які демонструють теперішні очільники влади та криміналітет, дійшли апогею. Такого не було навіть у 2004 році за часів Кучми та Медведчука. Порушено рівні умови учасників виборчого процесу, свободу слова та доступу в ЗМІ. Влада культивує насильство в усіх його проявах. У суспільстві панує атмосфера страху», - наголосив Бондарук.

За його словами, у 2005-2010 роках «Наша Україна» була правлячою партією, яка разом з іншими демократичними партіями організувавала проведення демократичних виборів до місцевих рад і парламенту та виборів президента.

«Тоді суспільство отримало ковток свободи й демократії, умови для вільного бізнесу і громадянського самовизначення. Помаранчева команда вправі вимагати від теперішньої влади, яка прийшла на зміну демократичним легітимним шляхом, такого ж ставлення до себе.

У «Нашій Україні» запевняють, що є всі підстави остерігатися більшого спотворення даних голосування, ніж 2004 року, оскільки в Україні і підготовка до парламентських виборів, і саме голосування відбувається на тлі широкомасштабного підкупу виборців та тиску на кандидатів, використання адмінресурсу та процедурних порушень, браку політичного балансу в виборчих комісіях, погіршення свободи слова.

«Влада Партії регіонів та комуністів не почула звернення церковних ієрархів, учасників ініціативної групи «Першого грудня» щодо необхідності забезпечення вільних виборів та заклику до ЦВК і членів виборчих комісій не ставати співучасниками зла та не брати участі у фальсифікації виборів. Такі вибори не відповідають європейським стандартам, нормам міжнародного права, а результати голосування не представляють народного волевиявлення і не можуть бути визнані легітимними», - заявив Бондарчук.

Як повідомлялось, за даними екзит-полу, проведеного на замовлення телеканалу «1+1» центром «Соціальний моніторинг» за партію «Наша Україна» проголосував 1% виборців.

За чотири дні до виборів, центральний штаб «Нашої України» в окрузі № 108 (Луганська область) вивів із складу ДВК 124 представників партії.За даними ЗМІ, «технічні» партії, ознаки яких мають близько 40 партій, продавали свої квоти в окружкомах по всій країні. Вартість такої операції сягає мільйона доларів.

 Нагадаємо, у 161 виборчому окрузі перед виборами людям роздавали продпайки з логотипом «Нашої України» та передвиборчою програмою кандидата на цьому окрузі Петра Ющенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.