НОВИНИ

«Молодість» оголосила переможців

На 42-му київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» оголосили переможців. Про це повідомляє офіційний сайт МКФ «Молодість».

Ґран-прі фестивалю одержав фільм "L" (режисер Бабіс Макрідіс, Греція). Приз – статуетка "Золотий скіфський олень" та сертифікат на 80 000 грн.

Переможець повнометражного міжнародного конкурсу – фільм "Жени бабло!" (режисер Адам Леон, США); приз – диплом та сертифікат на 2500 доларів США.

Спеціальними відзнаками журі нагородило Тая Гіксона за роль у фільмі "Жени бабло!" та  Беґюм Аккайю за роль у фільмі "Наложниця" (режисер Умут Даґ, Австрія).

Найкращим фільмом короткометражного міжнародного конкурсу став  "О Віллі..." (режисери Емма Де Сверф і Марк Джеймс Роле, Бельгія-Франція-Нідерланди); приз – диплом та сертифікат на 2500 доларів США.

Заохочувальні дипломи одержали: фільм "Людський фактор" (режисер Тібо Ле Тексьє, Франція) за найглибше зображення кризи та фільм "Цирк" (режисер Пабло Ремон, Іспанія) за найдотепніше зображення кризи.

Перше місце у студентському міжнародному конкурсі поділили стрічки "Повернення" (режисер Шай Леві, Ізраїль) та "Дорога на..." (режисер Таісія Іґумєнцева, Росія); кожна одержала диплом та сертифікат на 1250 доларів США.

Заохочувальні дипломи одержали: фільм "Без снігу" (режисер Маґнус фон Горн, Польща) за висвітлення підлідкових проблем, фільм "Я досягла всього сама" (режисер Соня Тарокіч, Хорватія) за точність та спостережливість, фільм "Віддайся омані!" (режисер Юдіт Бойт, Німеччина) – за сміливість.

До складу міжнародного журі увійшли: Золтан Камонді (Голова журі), Теодор Ушев, Боріс Хлєбніков, Арутюн Хачатрян, Наталя Сумська.

Найкращим фільм національного конкурсу став фільм "День незалежності" (режисер Антоніна Ноябрьова, Україна).

Заохочувальні дипломи одержали: фільм "Між 20 і опівночі" (режисер Денис Сполітак, Україна) за щирість синтементального вислову та винахідливість у пошуках художніх форм, фільм "Гамбурґ" (режисер Володимир Тихий, Україна) за дотепний лаконізм у діагностуванні стану людської природи.

До складу журі національного конкурсу увійшли Владислав Ряшин (Голова журі), Іван Козленко, Сергій Васильєв.

Дипломами екуменічного журі було нагороджено короткометражний фільм "О Віллі...", а також повнометражний фільм "Гемель" (режисер Саша Полак, Німеччина).

Екуменічне журі: Маґалі Ван Рет (Голова журі), Ґатіс Лідумс, Оксана Соколянська.

Приз журі Міжнародної федерації кінопреси одержав фільм "Прекрасна долина" (режисер Гадар Фрідліх, Ізраїль-Франція).

Журі міжнародної федерації кінопреси: Кірілл Разлоґов, Інґрід Бербаум Ірина Гордійчук.

Як відомо, «Молодість» – одна з найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи за версією Міжнародної Асоціації Кінопродюсерів. Кінофестиваль був започаткований 1970 року у вигляді дводенного перегляду студентських короткометражних фільмів Київського державного інституту театрального мистецтва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.