НОВИНИ

У КМДА зізналися, що ПР агітувала на Софіївській площі за кошти бюджету столиці

Партія регіонів не платила за використання сцени на Софіївській площі для проведення передвиборчої агітації в день святкування Дня Незалежності.Про це йдеться у відповіді Головного управління (ГУ) внутрішнього фінансового контролю та аудиту на запит депутата Київради (БЮТ-Батьківщина) Олександра Бригинця, повідомляє його прес-служба.

«Мої припущення виправдалися. У відповіді управління зазначається, що відповідно до плану заходів ГУ культури на проведення мистецького проекту Концертна програма «Тобі, Незалежна Батьківщино» 24 серпня 2012 року було виділено кошти у сумі 1 млн. 45 т ис. грн. В той же час Партія регіонів, як виявилося, не платила місту за суборенду техніки та сцени на Софіївській площі, якою скористалася для проведення мітингу», - повідомив Бригинець.

У відповіді керівництва ГУ зазначено, що місто не підписувало угод з політичними партіями на використання технічного обладнання, орендованого містом і кошти від партії не надходили.

«Враховуючи те, що мітинг ПР відбувався у передвиборчий період, а партія не платила за технічні засоби для його проведення, хоча агітаційні заходи мають оплачуватися зі спеціального передвиборчого фонду, то відповідні дії політичної сили можна вважати використанням адмінресурсу у передвиборчій боротьбі», - вважає Бригинець.

У зв’язку із цим він звернувся до ЦВК з вимогою винести ПР попередження за використання адмінресурсу.

«Я вважаю, що ПР повинна повернути ГУ культури кошти з партійної каси за використання техніки та сцени для проведення мітингу. Ці гроші будуть абсолютно доречними в міському бюджет і, припустімо, для проведення новорічних свят для дітей в різних районах столиці», - зауважив Бригинець.

Як повідомлялось, 24 серпня 2012 року в День Незалежності України на Софіївській площі відбулося два заходи. Перший -мітинг Партії регіонів, другий – організований міською владою концерт: «Тобі, Незалежна Батьківщино».

Нагадаємо, свого часу голова КМДА Олександр Попов заявляв, що святкові заходи присвячені Дню Незалежності пройдуть за рахунок спонсорів і меценатів, але потім «передумав» і на святкування було виділено майже 3 млн. грн. Це за умови суттєвого невиконання міського бюджету.

Читайте також: День Незалежності в Києві: Янукович з екранів, Тимошенко з-за грат

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.