НОВИНИ

Єфремов: після виборів Кабмін переформатують

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов упевнений в тому, що в складі Кабінету Міністрів будуть проведені зміни після парламентських виборів. Про це він сказав на брифінгу 25 жовтня.

"Зараз ще передчасно говорити про те, які зміни будуть в уряді. Але те, що він буде трасформований - це факт, а те, яким чином він буде трасформований, ми зможемо говорити тільки тоді, коли пройдуть вибори і буде сформована нова більшість у Верховній Раді ", - повідомив Єфремов.

При цьому депутат зазначив, що формування уряду має бути узгодженим рішенням президента з більшістю в новому парламенті.

За словами Єфремова, у даний момент ніхто не може дати відповідь на питання, яким буде формат більшості в Раді, тому і про формування уряду говорити передчасно.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр Сергій Тігіпко сказав, що ротації в уряді після виборів неминучі: "Я не готовий говорити про персоналії, але будь моя воля - я поміняв би більше 50%. І це потрібно робити швидко, щоб нові люди мали можливість відразу почати роботу. Я б робив ротацію вже в цьому році".

Днями Янукович сказав, що міністри є його опонентами на шляху реформ у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.