НОВИНИ

Санаторій СБУ закуповує оптом цукор, цукерки і нектари дорожче за роздрібні ціни

Санаторій «Чорномор’є» Служби безпеки України у період з 9 по 15 жовтня за результатами тендеру уклав низку угод з ТОВ «Літлтон ЛТД» на постачання продуктів на загальну суму 379 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Зокрема санаторій замовив пряники, печиво, шоколадні цукерки, соки та нектари, а також цукор-пісок і сухофрукти.

Тендерна ціна деяких із вищеперерахованих продуктів суттєво перевищує роздрібні ціни. Наприклад, цукор-пісок санаторій закупив по 9,96 грн./кг, тоді як середня ціна в регіоні – 6,47 грн./кг.

Вагову курагу санаторій придбав по 82,20 грн./кг, хоча в середньому турецька курага коштує 37,50 грн., а узбецька – 61,88 грн. за кілограм.

Закуповують продукти за кошти державного бюджету, отримати їх санаторій повинен до кінця цього року.

Засновниками ТОВ «Літлтон ЛТД» зі статутним капіталом 5 млн грн. є Ігор Кравченко, Ніна Скіба та Галина Горбащенко.

Нагадаємо, у травні Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс» за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «Хімконтракт» та ДП «Чайка» на придбання фруктів, ягід та овочів на загальну суму 2,60 млн грн. Зокрема, найдорожче в переліку замовленої продукції коштує імпортна малина по 672 грн/кг, лохина (кущова чорниця) й імпортна ожина по 576 грн/кг, імпортні порічки по 528 грн/кг.

Читайте також: Чиновники переплачують при закупівлі їжі, меблів та оргтехніки