НОВИНИ

Тігіпко поміняв би 50% уряду

Віце-прем’єр Сергій Тігіпко вважає, що ротації в уряді після виборів неминучі. При цьому він поміняв би більше половини працівників Кабміну.

Відповідаючи на питання газети «Коммерсант-Украина», чи є ротації в уряді неминучими, Тігіпко заявив: «Думаю, так. Я не готовий говорити про персоналії, але будь моя воля - я поміняв би більше 50%. І це потрібно робити швидко, щоб нові люди мали можливість відразу почати роботу. Я б робив ротацію вже в цьому році».

При цьому він зазначив, що його місце роботи «буде визначено пізніше».

«Перш за все це буде вирішувати партія, але я теж маю свої погляди та ідеї. І якщо мені буде запропоновано те, що мене не влаштує, я залишаю за собою право не погоджуватися», - заявив Тігіпко.

«Я буду максимально концентруватися на реформах. Це те, що мене цікавить», - додав він.

Нагадаємо, нещодавно Тігіпко заявив, що його не дуже цікавить робота в парламенті, однак за підтримки партії він готовий стати спікером.

Раніше експерти заявили у коментарях Тиждень.ua, що кадрові ротації в уряді до парламентських виборів малоймовірні, однак після 28 жовтня влада, за їхніми словами, може піти на «торги» довкола крісел міністрів заради створення парламентської більшості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.