НОВИНИ

Янукович хоче поглиблення співпраці з Митним союзом

Президент Віктор Янукович вважає за необхідне поглибити співпрацю з Митним союзом. Про це голова держави заявив під час зустрічі зі своїм російським коллегою Владіміром Путіним в Ново-Огарєво у понеділок.

"Ми вважаємо, що співпраця з Митним союзом буде приносити користь нашим товаровиробникам. Ми повинні глибину цих відносин збільшувати, це буде приносити економіці лише користь", – сказав Янукович.

Путін, своєю чергою, відзначив, що питання приєднання до Митного союзу – це суверенний вибір держави, проте нагадав про глибокого ступеня кооперації між Росією та Україною, а також про таку об'єднуючу сферу, як ринки збуту товарів.

"Це настільки важливо для перспектив, як російської, так і української економіки, що це природно – створювати особливі умови для розвитку коопераційних зв'язків", – сказав Путін.

Нагадаємо, українська влада раніше заявляла, що не має наміру вступати в Митний союз ЄЕП, однак недавно пом'якшила свою позицію, допустивши таку можливість.

Водночас європейська сторона повністю виключає можливість одночасного вступу України в ЄС і в Митний союз. Росія,  своєю чергою, неодноразово окреслювала вигоди такого кроку для нашої країни, а недавно запропонувала Україні знижки на газ в обмін на приєднання до Митного союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.