НОВИНИ

Для перепису населення Держстат закупив шкіряних портфелів на 13 мільйонів

Для перепису населення Держстат придбав шкіряні портфелі та бокси на 26,5 млн гривень. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Так, Міністерство соціальної політики в особі Державної служби статистики уклало 15 жовтня договір з ТОВ «Торгімпорт» на виготовлення і поставку 151 тис 810 одиниць шкіряних портфелів і такої ж кількості боксів для переписної документації під час Всеукраїнського перепису населення .

Вартість договору становить 26,597 млн гривень і фінансується за рахунок держбюджету. Поставка буде здійснюватися з листопада по грудень 2012 року в 22 регіони України, включаючи Київ і Севастополь.

Згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ТОВ «Торгімпорт» зареєстрований у Києві на Печерську. Його керівником є ​​Городецький Андрій Орестович. Компанія займається імпортом та продажем оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Як раніше повідомлялося, Державна служба статистики уклала угоду з підприємством «КМ техно» на постачання комп’ютерів, витратних матеріалів та оргтехніки для оброблення матеріалів Всеукраїнського перепису населення. Вартість договору склала 57,02 млн грн.

Нагадаємо, раніше Держкомстат за 110,28 млн грн замовив друк переписних документів.

За даними Державної служби статистики, чисельність населення України на 1 січня 2012 року склало 45,63 млн осіб. Уряд планував Всеукраїнський перепис населення на 2011 рік, однак згодом його було перенесено на грудень 2012 року, а на початку цього року віце-прем’єр Сергій Тігіпко повідомив про перенесення перепису на 2013 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.