НОВИНИ

Тягнибок не виключає нового Майдану

Лідер ВО «Свобода» не виключає новий Майдан в разі масових фальсифікацій на виборах.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті «Коммерсант-Украина».

«Я його не виключаю», – заявив лідер «Свободи» і додав: «Новий Майдан за бажанням Тягнибока чи Яценюка не відбудеться. Він відбудеться тільки за бажанням суспільства. Якщо влада суспільство дістане, то воно вийде на вулиці. А наша справа, як людей, що розуміють, що і як робити, вчасно очолити процес і направити його».

Тягнибок зазначив, що на виборчих дільницях у день голосування будуть народні депутати, «під дільницями – купа народу, спостерігачі зможуть вийти до народу і розповісти про фальсифікації, і все це буде записуватися на відео».

«Тому ми і говоримо: на тих дільницях, куди будуть підходити люди, можна мінімізувати масові фальсифікації», – заявив Тягнибок.

«Ми ще це не обговорили детально, але було б непогано закликати людей і на Софійську площу, де буде штаб опозиції, і під Центрвиборчком через кілька днів після виборів. Але те, що нам потрібно буде виводити людей на вулиці, ні в кого не викликає сумнівів», – зазначив він.

Нагадаємо, представники ВО «Свобода» та об’єднаної опозиції закликають українців прийти у ніч підрахунку голосів, 28 жовтня, під свої виборчі дільниці для того, аби захистити результати волевиявлення.

Читайте також: Політологи: «тисячі майданів» потрібні, але від фальсифікацій вони не вбережуть

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.