НОВИНИ

Янукович привітав з Різдвом лише православних українців, забувши про греко-католиків і протестантів

Президент Віктор Янукович привітав з Різдвом лише православних віруючих, залишивши поза увагою 5 мільйонів українців кількох протестантських конфесій та греко-католиків, які 7 січня також відзначають це свято.

Глава держави вітав православних як у своєму офіційному телевізійному звернення, так і під час літургій у Почаївській лаврі.

 

«Дорогі мої сестри і брати! Я щасливий, що в ці хвилини ми разом – весь православний світ», – сказав Янукович.

 

У Почаївській Лаврі Віктор Янукович повторив сентенцію про «весь православний світ».

 

Українська греко-католицька церква офіційно не відреагувала на слова Президента. Водночас греко-католицький священик отець Михайло вважає, що різдвяне привітання Віктора Януковича могло образити багатьох людей.

 

«Наш Президент часто забуває й про інші категорії своїх співвітчизників, не лише про віруючих. Такі моменти трапляються в його висловлюваннях, в діях. Це образливо. Що стосується греко-католиків, то такого було багато. Такі дії не сприяють миру і злагоді у суспільстві. Президент мав би бути центром миру і злагоди. Можливо, він цього не розуміє, можливо, його хтось веде до цього», – припустив отець Михайло.

 

Водночас отець Михайло відзначив, що у будь-якому разі свято народження Христа та почуття віруючих, пов’язані із ним, набагато більш значущі, ніж політика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги