НОВИНИ

"Український Тиждень": Комуністична партія – основна технологія режиму на цих виборах

Критикуючи й «викриваючи» злочини влади (ПР) та її олігархів, будуючи свою кампанію із прицілом на її колишній електорат, комуністи не приховують, що саме виключно з регіоналами об'єднуватимуться в майбутньому парламенті. Про це пише Олесь Олексієнко у черговому числі «Українського Тижня».

«В цьому немає нічого дивного, бо, ще перебуваючи у складі так званої «Антикризової коаліції» 2006–2007 років, Петро Симоненко публічно заявляв, що «завданням комуністів є захист національного капіталу». Утім, це ще раз переконує, що кожен голос відданий за КПУ, насправді буде голосом за збільшення кількості скоробагатьків із середовища комуністичних партфункціонерів, нових «калєтніків» (від прізвища комуніста-голови Держмитслужби)», - йдеться у статті.

Колись опозиція кінця 1990-х – початку 2000-х у критиці тодішнього президента активно використовувала тезу, що «Кучма виконав свою обіцянку. Він переміг мафію – очолив її».

«Сьогодні це визначення якнайкраще підходить до українських комуністів, які прагнуть подолати олігархів, самі ними ставши. Тобто в Симоненка і К° немає нічого спільного з комунізмом, а з українством і поготів. На жаль, цього не розуміє більшість тих, хто має намір за них проголосувати. Як і факту, що комуністичними гаслами прикрито російський шовінізм та прагнення до відновлення чужої імперії», - пише автор.

Більше про це читайте у статті «Знову проти» у №42 «Українського Тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.