НОВИНИ

Спостерігачі: нинішня виборча кампанія запам'ятається насильством

Місія спостерігачів від СНД CIS-EMO занепокоєна випадками застосування насильства під час виборчої кампанії, однак сумнівається в їх ефективності. Про це повідомляє прес-служма місії.

"Нинішня кампанія з виборів до Верховної Ради України запам'ятається, очевидно, не політичним та ідеологічним протистоянням, якого, по суті, немає, а випадками застосування насильства по відношенню до опонентів», - заявив директор Міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS-EMO Олексій Кочетков.

Він також зауважив – наразі можна стверджувати, що «в боротьбі за голоси виборців такого роду протиправні дії в украй малою мірою впливають на кінцевий підсумок виборів».

«Часто "бита" сторона виявляється у виграші, і сприймається виборцями як «потерпіла за праве діло». Таким чином, окремі хуліганські витівки, які мають каратися по всій строгості закону, не зможуть зірвати демократичні вибори на Україні", - додав Кочетков.

Нагадаємо, 19 жовтня Бюро з демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ оприлюднило проміжний звіт, у якому спостерігачі зазначили, що виборча кампанія в Україні характеризується зловживанням адмінресурсом, обмеженим висвітленням кампанії у ЗМІ і розглядом ЦВК скарг про виборчі порушення за зачиненими дверима.

Як раніше повідомлялося, ЦВК зареєструвала вже понад 2 тисячі міжнародних спостерігачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.