НОВИНИ

Королевська тренує свої штаби захищати «мільйони» голосів, яких ще немає

Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед" 19 жовтняпроводить штабні навчання "Захисти свій вибір", спрямовані на захист результатів голосування на майбутніх парламентських виборах 28 жовтня.

Участь у навчаннях беруть понад 500 чоловік - представників партії у виборчих комісіях, юристи, спостерігачі та інші.

За словами Королевської, команда партії прийняла рішення самостійно захищати результати голосування.

"Ми - нова партія, але ми впевнені у перемозі. Нам повірили мільйони людей, які чекають змін. Сьогодні наше завдання: ні кроку назад Ми захистимо кожен голос наших прихильників 28 жовтня", - заявила Королевська.

За її словами, партія готова протиставити адмінресурсу більше 30 тис. членів виборчих комісій, спостерігачів, довірених осіб та уповноважених представників партії.

"Це люди, які не бажають миритися з фальсифікаціями і готові захищати голоси виборців, віддані за демократичні сили", - розповіла вона.

Королевська додала, що в день виборів по країні курсуватиме більше тисячі мобільних груп, які зможуть оперативно забезпечити фото-і відеофіксацію порушень безпосередньо з виборчих дільниць у режимі реального часу за допомогою сайту "Захисти свій голос".

"Крім того, ми будемо проводити паралельний підрахунок голосів. Переконана, ми зможемо дати відсіч адмінресурсу і фальсифікацій, і захистити голоси наших виборців Таким чином, ми захистимо майбутнє нашої країни і наших дітей». - підсумувала Королевська.

Як повідомлялось, 17 жовтня, директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Валерій Хмелько заявив, що інститут подає до суду на лідера партії "Україна - Вперед!" Наталію Королевську. До позову КМІС має намір приєднатися і фонд "Демократичні ініціативи". Інтереси глави фонду представлятиме адвокат Валентина Теличенко,

Нагадаємо, на початку жовтня між Королевською та провідними соціологічними компаніями України розгорівся конфлікт. Зокрема Королівська назвала неправдивими результати соцопитувань, згідно з якими її політична сила не долає прохідний бар'єр у Раду.

Королевська подала до Господарського суду Києва позов до соціологів "про спростування недостовірної інформації та захист ділової репутації".

Читайте також Останнє слово соціологів: плюс Тягнибокові, мінус Кличку і «регіональна» мажоритарка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.