НОВИНИ

На Рівненщині влада закликає виборців псувати бюлетені

Виконуючий обов’язки начальника Сарненського районного управління юстиції Руслан Новак фактично спонукає виборців псувати свої виборчі бюлетені. Про це повідомляє прес-служаб Комітету виборців України.

Зокрема, газета «Сарненські новини» від 18 жовтня опублікувала статтю «Що нового у виборчому законодавстві?..», в якій Новака розповідає про особливості змін виборчого закону.

В останньому абзаці статті зазначається, що законом скасовано форму голосування проти всіх. А після цього йдеться: «Єдиним способом цього є непроставлення жодної позначки або проставлення більше однієї».

У КВУ вважають, що таким чином Новак спонукає виборців псувати свої виборчі бюлетені замість того, щоб робити свідомий вибір.

Як повідомлялось, на Чернігівщині народний депутат, кандидат в депутати у 207 виборчому окрузі Ігор Рибаков, який очолює у парламенті депутатську групу «Реформи заради майбутнього», учасників якої в народі називають»тушками», вводить в оману виборців щодо заповнення виборчого бюлетеня в день голосування. На білборді в бюлетені навпроти прізвища Рибаков стоїть «галочка», а внизу підписано, що «бюлетень, заповнений по-іншому, є недійсним».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.