НОВИНИ

Азаров студентам: для «доступного житла» вам потрібно працювати на двох роботах

Для накопичення першого внеску на придбання квартири за програмою «Доступне житло» молоді люди повинні працювати на двох роботах. Про це заявив Микола Азаров під час спілкування з харківськими студентами, розповідаючи про ініціативу президента Віктора Януковича «Доступне житло».

Він зазначив, що за програмою «Доступне житло» перший внесок для придбання квартири становить 25% від вартості квартири. Після цього на запитання Азарова, чи може молодь зібрати гроші на цей внесок, харківські студенти одноголосно відповіли «ні».

«Тоді значить молодій людині потрібно працювати не на одній роботі, а на двох. І ніхто не збирається на блюдці з «голубою каймою» надавати квартиру», - відповів Азаров студентам.

Пізніше він зазначив, що уряд розгляне можливість зниження першого внеску, але у тих випадках, якщо молода людина буде готова поїхати працювати на підприємства, де не вистачає спеціалістів.

«Але у будь-якому разі потрібно докласти зусиль», - підкреслив Азаров.

Нагадаємо, під час візиту до Запоріжжя 16 жовтня прем'єр Микола Азаров не повірив, що працівники Запорізького автомобілебудівного заводу отримують менше, ніж декларує уряд. Зокрема, він заявив, що середня заробітна платня в Україні становить 3,5 тисячі гривень, чим викликав сміх у присутніх. Коли один із робітників повідомив прем'єру, що його зарплатня становить 1,5 тисячі гривень, він відповів: "Значить, ви працює неповний робочий день". Робітник це заперечив, після чого прем'єр кинув: "Неповний!", - і перевів розмову на іншу тему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.