НОВИНИ

Інтереси соціологів у суді проти Королевської представлятиме Валентина Теличенко

До позову Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) до Наталії Королевської має намір приєднатися і фонд "Демократичні ініціативи". Про це повідомив адвокат КМІС Андрій Гук.

За його словами, позов буде подано 22 жовтня. За словами адвоката КМІС, інтереси глави фонду буде представляти адвокат Валентина Теличенко, пише "Коммерсант-Украина".

Соціологи мають намір вимагати від Королевської спростування їїзаяв про нібито фальсифікації результатів соцопитувань. "Оскільки вона каже, що їй точно відомо, що дослідження не проводилися, ми будемо вимагати спростування цієї інформації", - заявивГук.

Соціологи також зажадають від Королевської компенсації витрат, які вони несуть у зв'язку з підготовкою до засідання Господарського суду Києва 25 жовтня. "Ми зараз множимо 2040 анкет по 8 сторінок - це 32 тисячсторінок", - зазначила директор фонду Ірина Бекешкіна.

Заяви соціологів Королевська прокоментувала так: "Вони так розверещалися і запанікували, що якщо у когось до цього і були сумніви, що вони маніпулюють результатами, то зараз всім стало зрозуміло, що вони не проводять дослідження".

Нагадаємо, усереду, 17 жовтня,директор КМІС Валерій Хмелько у вечірньому ефірі телеканалу ТВі заявив про те, що інститут подає до суду на лідера партії "Україна - Вперед!" Наталію Королевську.

Як відомо, на початку жовтня між Королевською та провідними соціологічними компаніями України розгорівся конфлікт - політик назвала неправдивими результати соцопитувань, згідно з якими її політична сила не долає прохідний бар'єр у Раду.

Королевська подала до Господарського суду Києва позов до соціологів "про спростування недостовірної інформації та захист ділової репутації".