НОВИНИ

Суд знайшов «реальну небезпеку заворушень і злочинів» у зустрічі Кличка з виборцями

Київського окружний адміністративний суд задовольнив позов міськради Вишневого про заборону лідера партії УДАР Віталія Кличка з виборцями міста Вишневе 19 жовтня. Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

Свій позов виконавчий комітет Вишневої міськради аргументував «інтересами національної безпеки та громадського порядку», а суд своэ рышення - «реальною  небезпекою заворушень і злочинів», а також загрозою «здоров’ю, правам і свободам населення».

Юристи штабу кандидата від УДАРу у 95 виборчому окрузі Олександра Юракова, який організовував зустріч, оскаржили заборону Київського адмінсуду, оскільки вважають такі дії влади незаконними та безглуздими.

«Налякана влада намагається обмежити гарантоване Конституцією України право на мирні зібрання і забороняє захід через «загрозу національній безпеці». Ще одна безглуздість: виявляється візит лідера «УДАРу» у Вишневе вимагає перекриття дорожнього руху у робочий час, що може «паралізувати транспортне сполучення міста», хоча зустріч Кличка із виборцями запланована на території міського стадіону», - вважають в УДАРі.

Водночас, в Ірпені невідомі особи побили активістів партії УДАР, які розклеювали запрошення на зустріч з Кличком. По факту побиття активісти написали заяву в міліцію. Після інциденту двох агітаторів без пояснення причин працівники правоохоронних органів забрали у міське відділення міліції. Після втручання депутатів від УДАРу активістів звільнили.

Окрім цього, за словами депутата Ірпінської міськради Ярослава Місяця, у місті діють організовані групи студентів Податкової академії, очолюваної депутатом від Партії регіонів Петром Мельником, які у формі працівників ЖЕКу зривають оголошення про візит Кличка і нищать агітацію УДАР.

В УДАРі наголосили, що незважаючи на супротив влади Київщини, зустріч Віталія Кличка із громадами Вишневого та Ірпеня відбудеться.

Як повідомлялось, 15 жовтня Харківський окружний адмінсуд за позовом міськради заборонив проведення зустрічі глави ради об'єднаної опозиції Арсенія Яценюка з виборцями, аргументуючи свою заборону «реальною загрозою порушення громадського порядку та безпеці та життю як учасників заходу, так і громадян міста».

Нагадаємо, 27 серпня у Києві, в парку "Перемога" Дніпровського району, що входить до 214 виборчого округу, невідомі побили активіста партії «УДАР» Тараса Дяченка.

21 серпня троє невідомих напали на заступника керівника виборчого штабу «УДАРу» цього ж округу, Олександра Восколовича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.