НОВИНИ

Ахметов отримав повний контроль над найбільшим залізничним перевізником

Група СКМ Ріната Ахметова збільшила свою частку в статутному капіталі найбільшого в Україні вантажного залізничного перевізника "Лемтранс" до 100%, повідомляє прес-служба компанії.

"Придбання та інтеграція компанії в СКМ є стратегічно важливим кроком." Лемтранс "дозволить стабільно забезпечувати СКМ, як найбільшого вантажовідправника, рухомим складом. Разом з тим, ми бачимо" Лемтранс "як самостійний ринковий бізнес, що працює як з українськими, так і іноземними вантажовласниками ", - заявив директор з розвитку нових напрямків бізнесу СКМ Микола Нестеренко.

На сьогоднішній день парк компанії "Лемтранс" налічує більше 12 тис. піввагонів і є найбільшим приватним залізничним перевізником в Україні. Частка компанії на ринку вантажних перевезень складає близько 8,5%, піввагонів - 14,5%. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2011 року склав більше 40 млн тонн.

"Стратегічний фокус для компанії - організація перевезень у власному вагонному парку, відповідно, інвестиційна політика" Лемтранс "буде спрямована на оновлення і збільшення власного парку і підвищення якості послуг", - додав Нестеренко.

"Для збереження цього фокусу у" Лемтранс "є і сильна команда, і необхідна експертиза, і клієнтська база. Тепер, з приходом СКМ, як стратегічного інвестора, у компанії з'явилася і наша повна підтримка, у тому числі - наша готовність фінансувати інвестиційні програми компанії ", - повідомив Нестеренко.

Також він підкреслив, що для СКМ важливо, що, інвестуючи в вантажоперевезення, компанія зможе не тільки забезпечити ефективну безперебійну роботу безпосередньо "Лемтранс", але і підприємств-суміжників з їх тисячами працівників.

Як відомо, з 2003 року СКМ була міноритарним акціонером "Лемтранс" з часткою в 20% статутного капіталу. 100% акцій СКМ належить бізнесменові Рінату Ахметову.

Як відомо, у 2011 році чистий прибуток компанії System Capital Management Ахметова склав $2,26 млрд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.