НОВИНИ

На утримання доріг Донеччини планують виділити рекордні 2 млрд гривень

Служба автомобільних доріг у Донецькій області 15 жовтня оголосила тендер на поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування Донецької області. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

За даними джерела «Наших Грошей» в Міністерстві економічного розвитку, очікувана вартість закупівлі складає 2 млрд грн. Роботи фінансуватимуться з державного бюджету України.

Ця сума значно перевищує вартість аналогічних угод, які укладались цього року регіональними Службами автодоріг на утримання шляхів.

Загалом Служби уклали угоди на 5,78 млрд грн., в тому числі на утримання шляхів Донецької області було виділено 350 млн грн.

Таким чином кошти, які планують витратити в одній Донецькій області наступного року, дорівнюють третині від тієї суми, що виділили цьогоріч на всю Україну.

Нагадаємо, що цього року на ремонт доріг у Донецькій області обласний автодор уже за один раз виділив рекордну суму - 850 млн грн.

Службу автомобільних доріг у Донецькій області очолює Михайло Зварич. Він живе на вул. Райніса, поряд з маєтком на вул. Абрикосова, в якому мешкав Віктор Янукович за часів керівництва Донецькою ОДА. Зараз там живе дружина президента Людмила Янукович. Ремонт вул. Абрикосова цього року коштував 8,22 млн грн.

Читайте також: Ремонт доріг по-українськи: покращення для обраних за народні гроші

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.