НОВИНИ

Колесніков об’єднає під одним дахом «доступне житло», чергове Євро та Олімпіаду

Віце-прем'єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков прогнозує створення Національного агентства, яке буде займатися питаннями доступного житла та підготовкою до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року і зимовій Олімпіаді року 2022. Про це він розповів на брифінгу.

За словами віце-прем'єра, таке агентство буде створено в структурі Міністерства інфраструктури.

"Буде створено нове національне агентство в структурі Міністерства інфраструктури, яке буде включати в себе перш за все «доступне житло», підготовку до чемпіонату Європи з баскетболу та Карпатську Олімпіаду-2022», - сказав Колесніков.

За його словами, відповідний указ буде підписаний протягом найближчих днів.

Як повідомлялось, найближчим часом Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами оголосить про закриття нацпроекту "Доступне житло". У зв'язку з реалізацією соцініціатив президента, цей проект адмініструватиметься в рамках відповідної держпрограми. Загальні витрати існування цього нацпроекту, коштували бюджету 2,6 млн гривень.

Нагадаємо, після завершення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року об’єкти його інфраструктури в Україні продовжують дорожчати.

Станом на початок вересня уряд збільшив прогнозну вартість підготовки й проведення Євро-2012 на 1 млрд 788,406 млн гривень – до 110 мільярдів 934,693 мільйонів гривень.

Як пояснили в Кабміні, подорожчання відбувається за рахунок збільшення коштів державного бюджету й коштів залучених під держгарантії на 2,569 млрд грн, а також скорочення обсягів фінансування за рахунок інших джерел фінансування на 855 млн грн.

Згідно з результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», 70% українців упевнені у масовому розкраданні коштів під час підготовки до Євро-2012

Читайте також: Футбол дав донецьким компаніям фантастичні можливості для «пиляння» держбюджету

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.