НОВИНИ

Єфремов назвав заяву регіонала щодо створення більшості з УДАРом особистою думкою депутата

Заступник голови та керівник парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запевнив, що заява про можливість створення у наступному парламенті більшості за участю Партії регіонів та партії УДАР є особистою думкою конкретного депутата.

"У нас кожна людина має право на власну точку зору та власні роздуми", – сказав Єфремов.

На його думку конфігурація більшості у Верховній Раді наступного скликання залежатиме від підсумків виборів та від результатів переговорів, які будуть проведені між політичними силами, які потраплять до парламенту.

"Ми вже давним-давно перебуваємо в політиці, тому ми не виключаємо нічого", – заявив Єфремов у відповідь на питання про те, чи виключають у Партії регіонів альянс з якимось з ймовірних переможців виборів.

"Внаслідок переговорів можуть скластися будь-які конфігурації, за винятком, можливо, (таких, які передбачають участь - Ред.) радикально налаштованих політиків. З такими ми, як правило, не підтримуємо контактів", – зазначив він.

Заступник голови Партії регіонів уточнив, що в цьому випадку має на увазі, перш за все, партію "Свобода".

Нагадаємо, напередодні в ефірі "5 каналу" депутат парламенту від Партії регіонів Георгій Смітюх заявив, що у разі, якщо його політсилі не вдасться самостійно утворити більшість, вона готова її створити разом з комуністами та партією УДАР.

При цьому лідер партії УДАР Віталій Кличко 16 жовтня заявив, що його політсила ніколи не співпрацюватиме з Партією регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.