НОВИНИ

Кадри донецької «Батьківщини» втікають до провладної «зеленої» партії

У Донецьку спалахнув скандал в опозиційному таборі: з обласної організації партії «Батьківщина» вийшло 476 людей і перейшло до нової партії «Зелена планета». Про це для Тиждень.ua пише Володимир Воловненко.

Як зазначає автор, ситуація в регіоні загострилася ще після зняття з посад керівника донецької обласної організації партії «Батьківщина» Гарегіна Арутюнова та його першого заступника Тетяни Павлюк – з формулюванням «за пасивність у ході виборчої кампанії».

«Відносно Арутюнова особливих запитань не виникало, бо у «всеукраїнській кочегарці» він був дніпропетровським варягом, призначеним згори. Суто по-людськи неважко уявити, як побачивши себе на непрохідному, 159-му місці партійного виборчого списку, чоловік вирішує «забити» на той край вугілля і металу. А от місцева Павлюк, що пропрацювала функціонером від усіляких опозиційних сил понад десять останніх років, сприйняла столичні «оргвисновки» як особисту принципову образу», – зазначає автор.

16 жовтня Павлюк зібрала прес-конференцію і повідомила, що в лавах обласної організації ВО «Батьківщина» почався спонтанний процес переходу до нової партії – «Зелена планета».

«За словами Тетяни Михайлівни, зараз з-під біло-сердечних прапорів подалися геть тимошенківці таких великих промислових міст як Харцизьк, Артемівськ, Дебальцеве, Шахтарськ, Костянтинівка, низки сільських районів, а також горлівська «Батьківщина молода». У мільйонному обласному центрі стару партвладу, мовляв, визнають лише дві  низові організації з існуючих дев’яти», – пише автор.

Читайте також: Звичка програвати: опозиція «зливає» мажоритарку на Донеччині

На уточнююче прохання Тиждень.ua навести кількість перебіжчиків екс-керівниця визнала, що таких за останнім обрахунком набирається поки що 476 осіб.

«Характерно, що при цьому апаратниця із завидним стажем утруднилася пригадати «з льоту» чисельність обласної організації «Батьківщини» («десь дев’ять-десять тисяч»). Так чи інак, виходить якихось п’ять відсотків. З іншого боку, Павлюк уводить із собою кадрових функціонерів, полишаючи рядових партійців, задіяних на виборах, без координування і прикриття в найгарячіший момент кампанії», – зазначає автор.

Детальніше читайте: «Годі, навоювались»? З донецької «Батьківщини» дезертують цілими районами»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.