НОВИНИ

Опозиційні сили Львівщини створюють загони для боротьби з провокаціями на виборах

Львівські опозиціонери формують спеціальні загони для недопущення провокацій під час голосування на проблемних виборчих дільницях області. Про це заявила голова Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутат Львівської обласної ради, кандидат від об’єднаних опозиційних сил у 119-му виборчому окрузі Ірина Сех.

За її словами, опозиція набирає добровольців, які будуть присутні на дільниці й, у разі провокацій, звертатися до правоохоронних органів та виступати свідками подій.

«Ми не просто зараз готуємо спостерігачів, ми шукаємо людей з відповідною технікою, щоб робити відеофіксацію. Ми зараз готуємо спеціальні загони для охорони дільниць», - зазначила Сех.

За її словами, наразі «є інформація про те, що відбуватимуться надзвичайні події тут, на Львівщині: і підпали та інші речі, щоб пізніше визнавати вибори на дільницях недійсними».

«Що стосується мого 119-го округу, то провладні сили і кандидати хочуть половину результатів визнати недійсними. Тому ми зараз працюємо з людьми, щоб забезпечити на дільницях, які є проблемними, охорону та зберегти результат».

Також кандидат від об’єднаних опозиційних сил повідомила, що опозиційні сили також працюють над списками людей, які пербувають за кордоном.

«Щоб за них не проголосували, бо влада дає вказівки, щоб замість тих людей вкинули бюлетені», - пояснила Сех.

Вона також зазначила, що у день виборів, для того, щоб не допустити фальсифікацій, представники «Свободи» і «Батьківщини» вестимуть паралельний підрахунок голосів.

Як повідомлялось, нещодавно лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок побіцяв, «гризтися за кожний голос».

Нагадаємо, на Львівщині під час формування дільничних виборчих комісій партії, які отримали квоту своїх представників у ДВК «протиснули» туди 4,5 тис. двійників.

Раніше представники ВО «Свобода» заявляли, що у Львівській окружній виборчій комісії представники проросійських партій впливатимуть на підрахунок голосів під час виборів.Зокрема, до складу ОВК увійшли представники партій «Русскоє єдінство», «Русскій блок», «Русь єдіная», яка була колись «Партією політікі Путіна».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.