НОВИНИ

Суд "Королевська проти соціологів" призначений на 25 жовтня (Документ)

Фонд "Демократичні ініціативи" отримав позов до суду від партії "Україна - Вперед!" про спростування інформації. Про це на своїй сторінці Facebook повідомила директор фонду Ірина Бекешкіна.

"Тільки що прийшов позов до суду від Королевської, який відбудеться 25 жовтня 2012 року о 15.00 у Господарському суді Києва (вул. Хмельницького, 44-б, зал сдових засідань №10). Формулювання – "про спростування недостовірної інформації та захист ділової репутації", - написала сьогодні Бекешкіна.

"Цікаво, наскільки оперативно був розглянутий позов Королевської – поданий 11 жовтня, а 12 вже ухвалене рішення про провадження справи і відіслане нам. Що -така швидкість загалом характерна для Господарського суду? Хто знає?", - відзначила Бекешкіна.

"Ну що ж -доведеться доводити, що ми не верблюди...", - підсумувала директор "Демініціатив". 

Відповідачами у справі визначено "Демократичні ініціативи" та Київський міжнародний Інститут соціології. Суддя - Марченко О.В.

Тиждень.ua має у своєму розпорядженні копію судового позову. 

Нагадаємо, 11 жовтня партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" подала до суду заяву проти Фонду "Демократичні ініціативи" та ТОВ "Київський міжнародний інститут соціології ЛТД", в якій вимагає спростування інформації щодо рейтингу партії.

Згідно з результатами опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» спільно з КМІС, якби вибори до Верховної Ради відбулися наприкінці вересня, партія Королевської не здола б 5%-й бар’єр.

Водночас у ЗМІ було опубліковано кілька "соцопитувань" сумнівних компаній, які показували, що партія Королевської проходить в парламент.

Згодом керівники 8 провідних соціологічних служб заявили, що партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" не набирає голосів для подолання прохідного бар’єру до Верховної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.