НОВИНИ

«Регіонала» визнали найпродуктивнішим депутатом-привидом

«Регіонал» Сергій Кий виявився найпродуктивнішим депутатом привидом, який з’являвся у Раді дев’ять разів за нинішнє скликання, але зареєстрував майже 900 законопроектів, а його картка голосувала голосувала 525 разів. Про це свідчать результати «Рейтингу активності депутатів ВРУ 6-го скликання», що провели громадська організація "Прозора демократія" та інформаційне агентство "Українські новини".

«Головний парадокс – парадокс Кия: людина, яка є одним з найбільших прогульників одночасно найбільш продуктивний депутат. Це дуже одіозна Рада, можливо, найодіозніша за всі роки існування українського парламентаризму», – заявив політолог Володимир Фесенко.

Також, за результатами рейтингу, депутат фракції Партії регіонів Рінат Ахметов став найбільш злісним прогульником засідань Верховної Ради. Нанайбагатший українець відвідав лише одне з 553 засідань Ради, але його картка голосувала 527 разів.

Також одне засіданні з 553 відвідав ще один «регіонал» Олександр Лещинський, чотири – депутат від Партії регіонів Юрій Чертков.

Крім того, за результатами «Рейтингу активності депутатів ВРУ 6-го скликання», найактивнішим депутатом визнано представника НУНС Юрія Кармазіна, найдисциплінованішим – «регіонала» Михайла Чечетова, найскандальнішим – позафракційного Олега Ляшка.

Найбільшу медіа-активність виявив спікер Володимир Литвин, а Володимир Каплієнко став найбільшим «перебіжчиком» 6-го скликання.

За результатами опитування політологів і журналістів, серед скандалів і казусів найбільш значущим експерти визнали скандал, пов'язаний з прийняттям серед ночі нового Кримінально-процесуального кодексу.

Як повідомлялось, президент Віктор Янукович 14 травня підписавновий Кримінально-процесуальний кодекс, який Рада прийняла у цілому в ніч із 12 на 13 квітня.

Нагадаємо, Рінат Ахметов не бере участі у парламентських виборах-2012, а планує займатися благодійністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.