НОВИНИ

«Батьківщина» пропонує Кличку припинити полеміку щодо мажоритарників

Складнощі з узгодженням кандидатів в мажоритарних округах від партії «Батьківщина» та УДАРу мали не арифметичний, а етичний характер. Про це йдеться у заяві прес-служби Об’єднаної опозиції у відповідь на заяву партії УДАР від 15 жовтня.

«Якщо партнери по переговорах «зникають з радарів» у самий відповідальний момент, якщо партнери по переговорах не виходять на зв’язок, коли до повної згоди залишається не так багато неузгоджених деталей, коли партнери по переговорах врешті-решт приймають одноосібні рішення і до іншої сторони доводять їх не тет-а-тет, а, ховаючи очі, через інтернет, то тут, очевидно, є проблема. Але не з арифметикою, а з етикою, і не у «Батьківщини», а у когось іншого», – заявили в «Батьківщині».

«Якби не ця проблема, безумовно, кількість узгоджених кандидатів була би більшою, а подальша співпраця в кампанії на округах – глибшою», – підкреслили в об'єднаній опозиції.

Втім, і досягнутий результат в «Батьківщині» вважають позитивним, а досвід переговорів – корисним, «таким, що дозволить краще розуміти гіпотетичних партнерів по демократичній коаліції».

«Батьківщина» пропонує УДАРу припинити на цьому полеміку щодо кількості узгоджених кандидатів, натомість зосередитися на питанні їхньої якості. А саме: на політичних зобов’язаннях узгоджених кандидатів щодо голосування за закон про імпічмент та початок процедури імпічменту президента Віктора Януковича, щодо законів про відкликання народних депутатів та кримінальну відповідальність за порушення принципу індивідуального голосування тощо.

Нагадаємо, 15 жовтня об’єднана опозиція «Батьківщина» зняла з виборів 27 кандидатів-мажоритарників.

Разом з тим УДАР зняв 32 кандидатів у 26 мажоритарних округах на користь представників об’єднаної опозиції. При цьому в УДАРі відзначили, що «Батьківщина» не дотрималася базових принципів визначення єдиного демократичного кандидата на окрузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.