НОВИНИ

В УДАРі здивовані знятими «Батьківщиною» мажоритарниками

В партії УДАР здивовані рішенням з’їзду ВО «Батьківщина» щодо зняття мажоритарних кандидатів. Про це повідомляє прес-служба партії.

«У двох третинах округів, які визначили УДАР і «Батьківщина», наші колеги по опозиції своїх кандидатів не зняли. Ми ж своїх зобов’язань дотрималися – там, де кандидати від «Батьківщини» мають більше шансів перемогти, ми своїх висуванців з перегонів зняли. «Батьківщина» ж зняла лише 8 кандидатів з 22 округів, які були визначені за результатами спільного соціологічного дослідження та оцінки перспектив кандидатів», – йдеться в заяві.

«Не важливо, скільки всього кандидатів зняла «Батьківщина». Справа не в кількості округів, а в шансах кандидатів на перемогу. Впевнені, що таким діям «Батьківщини» належну оцінку дадуть виборці», – наголошують в заяві партії.

В УДАРі зазначають, що в результаті ухвалення Батьківщиною такого рішення «не було дотримано базових принципів визначення єдиного демократичного кандидата на окрузі».

«А саме: недопущення перемоги висуванців від влади та збільшення ймовірності перемоги кандидата від демократичних сил», – уточнили в прес-службі.

Як приклад  – у партії навели дані спільного соціологічного дослідження у 211 окрузі у Києві. За інформацією УДАРу, рівень підтримки їх кандидата Миколи Бабенка на 12% вищий за рейтинг кандидата від «Батьківщини» Сергія Терьохіна. При цьому кандидат від влади займає друге місце на окрузі – з різницею у кілька відсотків.

«Враховуючи адміністративний та фінансовий ресурс влади, «Батьківщина» не усунула загрозу перемоги провладного висуванця», – заявили в партії.

«На жаль, в «Батьківщині» взяли гору амбіції і вузькопартійні міркування, а не прагнення спільної перемоги демократичних сил. В партії УДАР вважають, що такими діями «Батьківщина» взяла на себе відповідальність за підвищення шансів на перемогу кандидатів від влади у чималій кількості мажоритарних округів», – йдеться в заяві партії.

Читайте також: Кличко поставив Яценюка перед вибором

«Ми сподіваємося, що «Батьківщина» справді прагне створити в парламенті демократичну більшість», – зазначив керівник Центрального виборчого штабу УДАРу Віталій Ковальчук.

Нагадаємо, 14 жовтня партія УДАР повідомила, що знімає кандидатів у 26 мажоритарних округах на користь представників об’єднаної опозиції.

15 жовтня Об’єднана опозиція «Батьківщина» зняла з виборів 26 кандидатів-мажоритарників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.